feb 13, 2012 - In Knesselare en Ursel    No Comments

N-VA Knesselare-Ursel heeft een hart voor jonge gezinnen

N-VA Knesselare-Ursel heeft deze namiddag aan de Knesselaarse en Urselse scholen getoond dat ze een hart heeft voor onze gemeente en in het bijzonder voor jonge gezinnen.

Jonge gezinnen zijn enorm belangrijk voor onze gemeente. We hebben in onze gemeente nood aan jonge gezinnen. Zij versterken het sociale weefsel, zorgen voor leven in de brouwerij en zorgen ook dat onze gemeente financieel leefbaar blijft. We hebben in Knesselare een activiteitsgraad van 40% terwijl dit in Oost-Vlaanderen gemiddeld 70% is. Daarom dat wij vanuit ons programma veel aandacht geven aan de noden voor jonge gezinnen die graag landelijk en rustig wonen, maar een goede ondersteuning nodig hebben qua mobiliteit, onderwijs, opvang en ontspanning.

Iedere (groot)ouder werd getrakteerd op chocolade die naar aanleiding van Valentijn een hartje op de verpakking droeg.