dec 20, 2005 - In de pers    No Comments

'Weg in slechte staat'

De gemeenteraad van Knesselare dreigt morgenavond met liefst 66 agendapunten één van de langste van het jaar te worden. Oppositiepartij GVP zorgt met punt 63 op het einde van de raad voor een ludiek moment. Ze gaat voorstellen om de gemeente een grote hoeveelheid verkeersborden ‘weg in slechte staat’ te laten aankopen.

«Wij hebben de voorbije gemeenteraden al meermaals punten op de agenda gebracht over de slechte toestand van onze gemeentelijke wegen», zegt voorzitter David Geens. «Onze gemeente is niet alleen landelijk, maar ook gastvrij. Wij moeten er dus rekening mee houden dat heel wat gebruikers op tijd moeten worden verwittigd voor de slechte toestand van onze wegen. En dat voor ze zich vastrijden of hun voertuig beschadigen. De wegen opknappen, blijkt maar niet te gebeuren. Daarom vragen wij het college om de nodige voorraad borden ‘weg in slechte staat’ aan te kopen en te plaatsen!» (JSA)

Het Laatste Nieuws 20 december 2005